Kodeks postępowania
Netykieta

Przyjazna i miła współpraca oraz dobre maniery (profesjonalna obsługa) są dla nas bardzo ważne. Tolerancja i szacunek wobec nas i innych użytkowników są niezwykle istotne, dlatego należy przestrzegać opisanych poniżej zasad postępowania.

Zasady i sposoby wzajemnego traktowania się

Najważniejsze założenia: traktuj innych użytkowników tak, jakbyś sam chciał być traktowany. Pamiętaj, że słowo pisane może być zrozumiane inaczej niż wypowiedziane bezpośrednio . Czasem może zdarzyć się, że Twój pozytywny komentarz może być odebrany negatywnie przez drugą osobę. Zanim więc opublikujesz swój komentarz, przeczytaj go dwukrotnie.

Chcemy zaznaczyć, że będziemy akceptować każdą konstruktywną krytykę od użytkowników. Komentarze zawierające obelgi, krytykę niezgodną z prawdą, nielegalne treści lub naruszenia naszych zasad moralnych nie będą publikowane. Do tego typu komentarzy zaliczają się między innymi treści seksistowskie, ekstremistyczne, rasistowskie.

Prawa autorskie i Twoje dane

Prosimy o uszanowanie własności intelektualnej innych użytkowników. Cytowanie jak również rozpowszechnianie zdjęć, video, wypowiedzi i innych dóbr powinno odbywać się wyłącznie za zgodą właściciela. Przy tym, należy pamiętać o rzetelnym podaniu źródeł oraz upewnieniu się, że rozpowszechnianie wspomnianych dóbr jest dozwolone w Internecie.

Ochrona danych i Twoja prywatność są dla nas bardzo ważne. Dlatego chcielibyśmy prosić Cię o niepodawanie w komentarzach i wpisach swoich danych osobowych jak i innych poufnych informacji.

Usuwanie wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do usuwanie tych komentarzy, które naruszają zasady kodeksu postępowania bez wcześniejszego powiadomienia.

W następujących przypadkach posty i komentarze zostaną usunięte:

1. Treści niezgodne z prawem lub naruszające zasady moralne
2. Treści naruszające prawa autorskie
3. Materiały propagandowe organizacji niekonstytucyjnych
4. Seksistowskie, rasistowskie, ekstermistyczne lub brutalne uwagi na temat innych osób lub firm
5. Pornograficzne wiadomości, filmy i zdjęcia
6. Zawierające oszczerstwa, groźby, obelgi i upokorzenia
7. Komentarze spamerskie
8. Korzystanie z naszej strony jako powierzchni reklamowej dla innych stron internetowych lub usług (np. w formie linków)

Jeśli uważasz, że inny użytkownik łamie nasze zasady postępowania, napisz do nas e-mail socialmedia@pyszne.pl.